Jak přes váš iPhone zdarma stahovat hudbu z ulož.to a dalších stránek.


 

Pokud zrovna nechcete využívat služby iTunes, nebo Apple Music a podpořit tak hudební umělce, ale vyhledáváte nejrůznější možnosti, jak přímo na iPhonu zdarma stahovat hudbu, máme pro vás přehledný návod. Pomocí následujícího postupu nebudete potřebovat iTunes, PC, nebo Mac. Mnoho skladeb, které umělci vydají jsou k dispozici pro veřejnost zdarma, přičemž se jedná o takzvaný mixtape. Právě také skladby můžete najít například na serveru ulož.to, odkud jej můžete bezplatně stáhnout a poslechnout. Jelikož mobilní prohlížeč Safari nenabízí jednoduchým krokem soubor stáhnout do vašeho zařízení, je třeba si trošku pohrát.

Přichází tak na řadu jiné, užitečnější alternativy, které si s problémem snadno poradí. Jediné, co budete k dosažení cíle potřebovat, je šikovná aplikace Documents 5, kterou v App Store stáhnete zcela zdarma (odkaz najdete pod článkem). Pak už jen stačí postupovat podle níže uvedeného návodu. Upozorňujeme že legální je stahovat a poslouchat pouze zdarma dostupné skladby! V případě jiného obsahu porušujete zákon a autorská práva umělců.

Jak stáhnout hudbu na iPhone?

  1. Otevřete si již zmiňovanou aplikaci Documents a v pravém dolním rohu klikněte na ikonu Safari.
  2. Nahoru napište url adresu uloz.to (nebo jakoukoli jinou stránku, odkud chcete obsah stahovat a následně vyhledejte skladbu či album.
  3. Příklad: Na ulož.to klikněte na tlačítko Stáhnout, opište ověřovací kód a operaci potvrďte.
  4. Nyní je třeba zvolit cestu, kam se má v aplikaci Documents požadovaná skladba uložit. Následně klikněte v pravém horním rohu na tlačítko Done.
  5. Klikněte vlevo dole na ikonu stahování, kde uvidíte průběžný stav.
  6. Po dokončeném stahování stačí kliknout na váš soubor a pokud je soubor zazipovaný, kliknutím jej rozbalíte.
  7. Nyní už jen stačí otevřít rozbalenou složku se skladbami a nějakou si spustit.
         
 
 
 
 
Zdroj: FanApple
 
 
 
Zpět do obchodu