Jak zachránit již smazané fotografie z vašeho iPhonu?

Fotografie jsou nesdílenou součástí dnešní doby. Ať už jde o selfie s přáteli či jako nezapomenutelnou vzpomínku na dovolenou u moře. Díky stále většímu úložišti v paměti iPhonu jste tak schopni uložit desítky tisíc fotografií. Lehce se tak ale může stát, že se v jednotlivých snímcích nezorientujete a některé z nich smažete. Jak v tomto případě postupovat?

Apple do svých zařízení naštěstí přidal velmi užitečnou funkci. Jestliže fotografie vymažete, stále máte šanci ji obnovit a vrátit tak mezi ostatní. Jedinou překážkou vám bude to, že musíte mít aktivní iCloud účet a vaše rozhodnutí o záchranu fotografie a realizovat to 40 dní.

Postup je přitom velmi jednoduchý. V nejnovější verzi iOS stačí otevřít aplikaci Fotky, kde zvolíte možnost Alba. Nyní stačí posunout obrazovku dolů, kde naleznete složku Nedávno smazané s ikonkou popelnice, na kterou klepnete. Následně se vám zobrazí veškeré fotografie smazané za posledních několik dní. Klepnutím na libovolnou ji můžete pomocí tlačítka Obnovit zase dostat mezi ostatní.

 

Jak obnovit fotografii v iPhonu

Zpět do obchodu