Recenze: Kryt Luquid od Nillkin zaujme svou jednoduchostí a zpracováním

Výběr krytu pro iPhone by se neměl uspěchat. Přeci jen u telefonu za více než 20 tisíc očekáváte i to, že každého zaujme na první pohled. Právě proto je důležitá i samotná volba zadního krytu, který bude nejen pěkně vypadat, ale rovněž bude kvalitně zpracovaný.

My jsme si pro naši recenzi vybrali silikonový kryt Liquid od značky Nillkin. Ten zaujme na první pohled především svým jednoduchým designem. Pouze jedna barva působí decentně, přičemž o samotné zpestření se postarají vystouplé linky a body na zadní straně. Poté, co jej vezmete do ruky, zjistíte, že se jedná o stejný materiál, ze kterého Apple vyrábí své silikonové kryty.

Velkou výhodou krytu Liquid je především jeho přesah. Máte tak jistotu, že o ochranu displeje se nestará pouze tvrzené sklo, ale přispívá i samotný kryt. Přestože je mohutnější, v ruce tak nepůsobí - nemusíte mít tedy strach, že budete v kapsách nosit malou cihlu. Samozřejmostí tak v tomto případě je fakt, že podpora Qi nabíjení zde nechybí.

Jak bylo řečeno výše, zpracování se velmi podobá krytu z dílen Applu. Silikon ve čtyřech barevných variantách a výstelka z tkaného mikrovláka. Ta zajišťuje ochranu zadního hliníku nebo skla u vašeho iPhonu. Čočka fotoaparátu má své místo a kryt ji nádherně objímá. Rovněž je o něco vyšší, takže se nestane, že se poškrábe. Tlačíka se lehce mačkají, kryt ovládání nijak neztěžuje. Dostatečný výřez v okolí reproduktoru zajišťuje i nadále 100% kvalitní zvuk.

 

 

Zpět do obchodu