Špatně koupená aplikace? Ukážeme vám, jak si nechat vrátit peníze

Ať už jste koupili jinou aplikaci, než jste původně chtěli nebo v propagačních videích umí mnohem více než ve skutečnosti, nemusíte se bát, že o svoje peníze přijdete. Apple naštěstí nabízí v těchto případech možnost, jak si zakoupenou aplikaci nechat proplatit zpět. My vám ukážeme, jak na to.

Nárok na vrácení peněz máte klasicky do 14 dnů od její zakoupení. Zároveň počítejte s tím, že pokud budete koupené aplikace pouze zkoušet a následně vracet jak na běžícím páse, Apple vás začne kontrolovat. Lehce se potom může stát, že žádné peníze přicházející na váš účet tak neuvidíte. My jsme špatně zakoupené aplikace za poslední dva roky vraceli třikrát a pokaždé nám Apple peníze zpět zaslal.

Jak si tedy nechat peníze zaslat zpět na svůj účet? Vaše první kroky povedou na stránky http://reportaproblem.apple.com/, kam se přihlásíte pomocí vašeho Apple ID. Zobrazí se seznam aplikací, které jste za poslední dobu stáhli. U aplikace, za kterou chceme vrátit peníze, klikneme na tlačítko Nahlásit problém. Z nabídky následně vybereme, že chceme nákup zrušit. Apple vám během chvilky zašle email o potvrzení.

 

app-store-get-apps