Velký souboj videí a fotek pořízených na iPhone X, Xs a Samsung Galaxy Note 9

Jste majitelem loňského modelu iPhonu "desítky" a stále váháte, zda pro vás má vůbec upragde na novější iPhone smysl? Video níže vám v rozhodování určitě pomůže. Jestliže chcete váš telefon využít naplno a součástí denní náplně bude i focení či nahrávání videí, změna se určitě vyplácí.

YouTuber Mrwhosetheboss se totiž rozhodl, že novinku musí mít. Rovnou tedy s sebou vzal i loňský model iPhonu a aby toho nebylo málo, do třetice přidává i novou vlajkovou loď od Samsungu. Asi osmiminutové video vám tak ukáže nejen videa z přední či zadní kamery, ale i několik fotografií. Vy tak můžete porovnat, která z telefonů nejlíp fotí.

Už po prvních minutách, kdy se na fotky podíváte zjistíte, že novinka v podobě iPhonu Xs si více pohrává s jednotlivými detaily a fotografie tak působí více zaostřená. Na škodu není ani samotná teplota fotografie, která na výsledném snímku vypadá mnohem více reálně. Velice zajímavé je i porovnání v sedmé minutě videa - zde si můžete všimnout opravdu velkých detailů, které bohužel loňská "desítka" nedokáže tak dobře zobrazit.

 

 

Fotoaparát není ovšem jedinou výhodou nového iPhonu Xs a iPhonu Xs Max. Nejnovější modely se mohou navíc pochlubit i vyšší odolností, rychlejší podporou LTE a především výkonem. O ten se postará nejen vyšší operační paměť, ale především výkonnější a chytřejší čip A12 Bionic. Levnější iPhone Xs může být váš už od 29.990 Kč. Ceny většího bratříčka, tedy iPhonu Xs Max, startují na 32.990 Kč.

 

iPhone XS

 

Zpět do obchodu