Jak vybrat použitý iPhone?

 
Kategorie 
 

Ve Fixmobile je pro nás spokojenost zákazníka na prvním místě. I to je důvod, proč námi prodávané iPhony prochází přísnou kontrolou našeho technika. Máme jasně určená kritéria, na základě kterých pouštíme zánovní a použité telefony mezi zákazníky. Nabízíme telefony jsou 100% funkční, neblokované na žádného z operátorů a odhlášené z účtů iCloud. Spolehnout se můžete na českou či evropskou distribuci (Německo, Velká Británie) - máte jistotu, že do oběhu nepouštíme iPhony s indickou, případně jinou vzdálenou distribucí. 

 Veškeré telefony jsou viditelné na naší prodejně v centru Hradce Králové. Samozřejmostí jsou ovšem i reálné a aktuální fotografie přímo na našich stránkách, kdy tak můžete vidět stav přímo na fotografiích. Jestliže chcete zjistit stav baterie nebo máte jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat. 

Kategorie Premium

Nový telefon v již rozbaleném obalu. Nejčastěji jde o nevhodný dárek nebo nový kus při vyřízení reklamace. Součástí je kompletní originální balení. 

Kategorie A

iPhone bez známek používání. Může obsahovat pouze drobné vlásečnicové škrábance, které na první pohled nejde vidět. Jde především o zánovní kusy vrácené do 14 dní při prodeji přes internet nebo telefony vystavené na prodejně. Telefon je plně funkční - otestován našim technikem. Součástí je nabíjecí kabel a adaptér. Bez originální krabičky. Stav baterie stále v normě (tj. min. 80% kapacity).

Kategorie B

iPhone s lehkými známkami používaní. Může obsahovat drobné škrábance nebo lehce otlučené hrany. Telefon je plně funkční - otestován našim technikem. Součástí je nabíjecí kabel a adaptér. Bez originální krabičky. Stav baterie stále v normě (tj. min. 80% kapacity).

Kategorie C

iPhone se známkami používání. Může obsahovat až hlubší škrábance nebo otlučené rohy. Telefon je plně funkční - otestován naším technikem. Součástí je nabíjecí kabel a adaptér. Bez originální krabičky. Stav baterie stále v normě (tj. min. 80% kapacity).

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení