Jak vybrat použitý iPhone?

 
Kategorie 
 

Ve Fixmobile je pro nás spokojenost zákazníka na prvním místě. I to je důvod, proč námi prodávané iPhony prochází přísnou kontrolou našeho technika. Máme jasně určená kritéria, na základě kterých pouštíme zánovní a použité telefony mezi zákazníky. Nabízíme telefony jsou 100% funkční, neblokované na žádného z operátorů a odhlášené z účtů iCloud. Spolehnout se můžete na českou či evropskou distribuci (Německo, Velká Británie) - máte jistotu, že do oběhu nepouštíme iPhony s indickou, případně jinou vzdálenou distribucí. 

 Veškeré telefony jsou viditelné na naší prodejně v centru Hradce Králové. Samozřejmostí jsou ovšem i reálné a aktuální fotografie přímo na našich stránkách, kdy tak můžete vidět stav přímo na fotografiích. Jestliže chcete zjistit stav baterie nebo máte jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat. 

Kategorie Premium

Nový telefon v již rozbaleném obalu. Nejčastěji jde o nevhodný dárek nebo nový kus při vyřízení reklamace. Součástí je kompletní originální balení. 

Kategorie A

iPhone bez známek používání. Může obsahovat pouze drobné vlásečnicové škrábance, které na první pohled nejde vidět. Jde především o zánovní kusy vrácené do 14 dní při prodeji přes internet nebo telefony vystavené na prodejně. Telefon je plně funkční - otestován našim technikem. Součástí je nabíjecí kabel a adaptér. Bez originální krabičky. Stav baterie stále v normě (tj. min. 80% kapacity).

Kategorie B

iPhone s lehkými známkami používaní. Může obsahovat drobné škrábance nebo lehce otlučené hrany. Telefon je plně funkční - otestován našim technikem. Součástí je nabíjecí kabel a adaptér. Bez originální krabičky. Stav baterie stále v normě (tj. min. 80% kapacity).

Kategorie C

iPhone se známkami používání. Může obsahovat až hlubší škrábance nebo otlučené rohy. Telefon je plně funkční - otestován naším technikem. Součástí je nabíjecí kabel a adaptér. Bez originální krabičky. Stav baterie stále v normě (tj. min. 80% kapacity).

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

 

Zpět do obchodu