Kategorie opotřebení

 
Kategorie 

 

Námi nabízíme bazarové telefony třídíme do několika kategorií. Je to pomocmé vodítko pro vás zákazníky, abyste mohli i přes e-shop rychleji poznat stav zařízení. Jednotlivé modely jsou samozřejmě doplněny i o samotné reálné fotografie. 

 

Přestože nabízíme hned několik kategorií, u každé máte jistotu 100% funkčnosti. Veškeré modely jsou otestovány našimi techniky a nabízíme tak záruku 1 rok

Kategorie Premium

Nový telefon v již rozbaleném obalu. Nejčastěji jde o nevhodný dárek nebo nový kus při vyřízení reklamace. Součástí je kompletní originální balení. 

Kategorie A

iPhone bez známek používání. Může obsahovat pouze drobné vlásečnicové škrábance, které na první pohled nejde vidět. Jde především o zánovní kusy vrácené do 14 dní při prodeji přes internet. Telefon je plně funkční - otestován našim technikem. Součástí je nabíjecí kabel a adaptér. Bez originální krabičky.

Kategorie B

iPhone s lehkými známkami používaní. Může obsahovat drobné škrábance nebo lehce otlučené hrany. Telefon je plně funkční - otestován našim technikem. Součástí je nabíjecí kabel a adaptér. Bez originální krabičky.

Kategorie C

iPhone se známkami používání. Může obsahovat až hlubší škrábance nebo otlučené rohy. Telefon je plně funkční - otestován naším technikem. Součástí je nabíjecí kabel a adaptér. Bez originální krabičky.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proč jsou dva totožné modely za jinou cenu?

Na našich stránkách nabízíme hned několik kategorií stavu zařízení. To je právě příčina toho, proč jsou totožné telefony jinak naceněné. 

 

Odkud telefony pochází?

Drtivá většina iPhonů pochází přímo od našeho dodavatele. Jde o telefony s nejlepším možným stavem. Nejčastěji se jedná o kusy vrácené do 14 dní při koupi po internetu případně jde o vystavené kusy na prodejně. Fixmobile rovněž nabízí i výkup. Některé z telefonů tedy pocházejí přímo od zákazníků, kteří si koupili nový telefon. V obou případech jsou telefony detailně prověřeny našimi techniky.

 

Kolik měsíců nabízíte záruku?

U zánovních telefonů nabízíme záruku 1 rok.