O nás

 
          
 
 
 
 
kontakt fixmobile
 
Rozdílní, ale přitom stejní 
 
Jsme parta tří lidí. Každý z nás je jiný, přitom toho máme tolik společného. Spojuje nás vášeň k Applu. Ve Fixmobile najdete skupinku lidí, které jejich práce naplňuje. Naším hobby je Apple a vše, co se kolem něj točí. Pro zákazníky děláme u nás na prodejně v Hradci Králové maximum. Od výběru samotného zařízení, jeho prvotní nastavení nebo případný servis. Každému chceme ukázat, proč nás Apple baví a co všechno dokáže přinést ostatním. 
 
 
 
Z očí do očí
 
Na e-shopu Fixmobile.cz najdete veškeré naše nabízené produkty. U nových produktů značky Apple na našich stránkách máte jistotu jejich původu. Zboží je originální a pochází z od autorizovaných českých distributorů. Nabízíme rovněž i zánovní a použité telefony a bohatý výběr příslušenství. Mimo internetého obchodu máme i kamennou prodejnu v centru Hradce Králové, na které vás rádi uvidíme.
 
  
Opravujeme
 
Součástí naší prodejny v Hradci Králové je i pozáruční servisní středisko, kde dodáme vašemu zařízení druhý dech. N zakládě skladové dostupnosti můžeme servis provádět na počkání. Používáme pouze ty nejkvalitnější certifikované díly, takže i to je důvod, proč dáváme záruku 6 měsíců na odvedenou práci.
 
 
 
greenline 

  

 
 
 
Prodejna a servisní středisko 
Střelecká 748/25
Hradec Králové, 500 02


 
Po-Čt: 8:30 - 17:00
Pá: 8:30 - 15:00
So: zavřeno
  
  

 

 

Zpět do obchodu