Proč si vybrat právě nás a svěřit nám vaše zařízení?

apple všechny produkty

Jak vybrat ten pravý Apple Servis?

Výběr vhodného místa pro opravu vašeho zařízení byste rozhodně neměli podcenit. Na trhu se nachází bohužel celá řada servisních míst, které používají nekvalitní díly, jenž se později promítnou na stavu vašeho zařízení. V následujícím článku vám řekneme, na co se při výběru zaměřit.

V dnešní době lidé hledají tři hlavní kritéria, podle kterých vybírají Apple servis. Rychlost, kvalita a především cena. Ve Fixmobile jsme spojili všechny tři aspekty dohromady - máte tak jistotu, že dostanete kvalitní díl, o jehož práci se postará vyškolený technik a rovněž vám bude zařízení rychle a levně opraveno.

Spousta dnešních servisů zaměstnává pouze jednoho technika, který se vám pokusí vyměnit baterii v iPhonu nebo kompletně celou klávesnici na MacBooku. Ve Fixmobile jsou naši servisní technici školeni na opravu jednotlivých zařízení - specialista na iPhone vám opraví pouze iPhone.

V ceníku vidím pouze iPhone a iPad. Opravujete i jiné zařízení?

Ano, opravujeme. Jsme schopni opravit i Mac a ostatní produkty, ovšem kvůli nízkému počtu oprav nemáme zhotovený ceník. V případě, že chcete znát cenu za opravu, stačí nám zavolat na číslo 778 881 977.

Používáte kvalitní náhradní díly?

Používáme pouze certifikované náhradní díly. Máme tak jistotu, že iPhone či jiné zařízení bude fungovat tak, jak fungovat má. 

Poskytujete na opravu záruku?

Ano, 6 měsíců.

Přestal mi fungovat iPhone, ale nevím proč. Kolik mě bude stát zjištění příčiny?

Diagnostika je u nás zdarma. Za tohle nic neplatíte.

Jak dlouho bude oprava trvat?

Délka opravy se odvíjí podle složitosti servisního zákroku. Stantardní opravy, jako je výměna baterie nebo displeje, provádíme na počkání. Složitější opravy nebo deoxidace může trvat několik hodin.

Nemůžu být bez telefonu. Máte náhradní telefon a kolik mě bude stát?

Zápůjční telefon pro vás připravený máme a za jeho zapůjčení neplatíte nic. Pouze nám necháte vratnou zálohu 1000 Kč - tu vám po opravě telefonu vrátíme.

 

Zpět do obchodu